Renk Seçenekleri
Marka
Beden
Fiyat Aralığı

Fantazi


Fantazi giyim kadınlar için oldukça önemli olan iç giyim modellerinden biridir. Cinsel yaşamına hareket katmak ve eğlenceli hale getirmek isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri olan bu çamaşırlar monotonlaşmış ilişkileri renklendirecektir. Fantazi iç giyim denince akla yalnızca tek bir ürün değil birden fazla ürün seçeneği gelmektedir. Bu ürünlerin en büyük avantajı cinsel soğumalara ve isteksizliğe karşı etkili olmasıdır. Bu sebeple bu tarz problemlerin yaşandığı ilişkilerde başvurulması gereken ilk ürünler fantazi iç giyim ürünleri olmalıdır.

            Fantazi giyim ürünleri vücudu olduğundan daha ince ve hoş gösterecektir. Bu yönü ile eşler arasındaki ilişki problemlerini ortadan kaldıracaktır. Her bedenden kadının rahatlıkla giyebileceği bu tarz fantazi ürünler yeni evli çiftler içinde idealdir. Özellikle gecelik ve jartiyer modelleri yeni evlenmiş balayı çiftleri için mutlaka edinilmesi gereken ürünlerdendir. Jartiyerler yalnızca fantazi amaçlı değil gelinliğin altında hoş durması amaçlıda tercih edilebilmektedir. Fantazi ürünleri hem evli hem de ilişkisi olan kişiler için satın alınması gereken önemli destek ürünlerinden olmaktadır.

En çok tercih edilen fantazi iç giyim ürünleri

            Fantazi giyim ürünleri kendi içerisinde birçok alana ayrılmaktadır. Her birinin amacı aynıdır. Bu tarz ürünlerde amaç evliliği veya ilişkiyi canlandırmaktır. Bu sebeple isteğe bağlı olarak herhangi bir tercih edilebilmektedir. En çok satın alınan fantazi iç giyim ürünleri aşağıdaki gibidir;

 -Jartiyerler: Fantazi iç giyimin olmazsa olmazlarından olan jartiyerler genellikle takım halinde satılmaktadır. Özellikle yeni evlenen kadınlar veya cinsel hayatına renk katmak isteyen evli çiftler tarafından tercih edilmektedir. Jartiyerler sütyen, külot ve çoraptan oluşan setlere bağlı olarak satılmaktadır. Çoraplar genellikle ayrı olarak satın alınmaktadır. Çorap ile külot arasında bağlantı kuran ve çorapların kaymasını engelleyen bu sistem kadın vücudunu oldukça çekici bir hale getirmektedir. Jartiyerlerde birçok renk ve model seçeneği bulunmaktadır. Setlerin bir parçası olan sütyen ve külotlarda dantel detayları hakimdir. Çoğu zaman külot yerine g-string ya da tanga gibi diğer fantazi ürünleri tercih edilmektedir.

-Babydoll: Babydoll üst ve alttan oluşan bir takımdır. Alt kısım için külot yerine tanga ve g-string tercih edilmektedir. Babydoll modelleri tasarıma oldukça açıktır. Birçok farklı modeli barındıran bu alan fantazi iç giyim için oldukça önemli olmaktadır. Genellikle şeffaf ve dantel detaylı olan bu ürün en ilgi çeken fantazi giyim ürünlerinden bir olmaktadır.

-Gecelikler: Fantazi gecelikler en çok tercih edilen fantazi giyim ürünüdür. Bu tarz geceliklerde genellikle saten kumaş kullanılmaktadır. Geceliği giye kişiye seksi bir hava kata saten gecelikler her evli kadının sahip olması gereken bir üründür. Fantazi gecelik denince akla saten gecelikler gelse de farklı gecelik modelleri de mevcuttur. Özellikle dantel detaylı fantazi gecelikler çok saat ürünler arasındadır.

-Vücut çorabı: Vücut çorabı son derece ilginç olan ürünlerden bir tanesidir. Tüm vücudu kaplayan file ve transparan detaylı bu çoraplar etkili bir fantazi iç giyim ürünü olmaktadır. İddialı bir ürün isteyen kadınlar vücut çorabı tarzında farklı ürünleri tercih etmektedirler.

 Fantazi ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

            Fantazi ürünlerinin satın alınmadan önce iyice incelenmesi ve istenen nitelikte olup olmadığına karar verilmesi gerekmektedir. Beden seçiminde doğru tercihler yapılmalıdır. Her bedende fantazi iç giyim ürünü bulabilmek mümkündür. Bu tarz fantazi iç giyim ürünleri günlük kullanım için kesinlikle uygun olmayacaktır. Günlük iç giyim ürünlerinde daha pamuklu iç çamaşırları tercih edilmelidir. Fantazi amaçlı tasarlanmış ürünlerin birçoğu dantel detaylı ve transparan ürünlerdir. Bu sebeple alışveriş yapımında bu faktörler göz önüne alınmalıdır. Fantazi ürünler tahmin edildiğinden çok daha etkilidir.

Düzenli bir cinsel yaşam ilişkinin devamlılığı açısından oldukça önemlidir. Fakat bir süre sonra ilişki monotonluğa dönüşmektedir. Bu gibi durumlarda fantazi iç giyim ürünlerine yönelmek etkili bir müdahale olacaktır. Bu tarz ürünler cinsel yaşama farklılık katarak ilişkinin tüm geleceğine olumlu anlamda etki edecektir.
Ürününüz Sepete Eklendi
  • Ücretsiz Kargo
  • Gizli Gönderim
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 232 1 000
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 - 2019 Zigzagicgiyim.com
Banka
Sertifika
Hesabım Siparişlerim