Renk Seçenekleri
Marka
Beden
Fiyat Aralığı

Fantazi İç Giyim


            Fantaziler cinsel yaşantının olmazsa olmazlarındandır. Fantazi yapmayan çiftlerde cinsel isteksizlik ve cinsel soğuma gibi psikoloji temelli rahatsızlıkların görüldüğü bilinmektedir. Bu sebeple fantazi yapmak her açıdan önem kazanmaktadır. Cinsel düzene farklılık katma amaçlı yapılan fantazilerde bazı destekleyici ürünler kullanılmaktadır. Bunlardan biri fantazi oyuncakları bir diğeri ise fantazi iç giyim ürünleridir. Her ikisi de çiftlerin eğlenceli dakikalar geçirmelerine yardımcı olacaktır. Bu noktada her fantazinin olmazsa olmazı olan tek ürün iç çamaşırlarıdır. Bu iç çamaşırları herkes tarafından bilinen basit çamaşırlar değildir. Fantazi giyim adı altında satılan bu ürünler diğer klasik model iç çamaşırlarına oranla daha seksi ve çekici görünmeye yardımcı olacaktır. Genellikle ilişkisi olan kadınlar tarafından tercih edilen bu ürünler erkeklerin etkilenmesi açısından büyük oranda etkili olmaktadır.

Fantazi giyim kostümleri

            Cinsel ilişki sürecine renk katmak isteyen kişilerin ilk tercihi fantazi giyim kostümleri olmaktadır. Bu kostümler sıkıcı hale gelen ilişkilerin renklenmesi açısından oldukça etkili bir yöntem olmaktadır. Günümüzde birbirinden farklı fantazi giyim kostümünü bir arada bulabilmek mümkündür. Nasıl bir fantazi hikaye yaratılacağı kişinin hayal gücüne kalmıştır. Bu tarz fantazi kostümler hayal gücünün geliştirilmesi ve farklı hikayeler yaratılması için ideal olacaktır. İsteğe bağlı olarak erkekler tarafından da giyilebilen bu kostümler sıkıcı ilişkilerin kurtarıcı olacaktır. Birçok farklı fantazi giyim kostümü bulunmaktadır. Bunlardan en popüler olanları liseli kız kostümleridir. Kısa bir etek ve gömlekten oluşan bu seksi kostüm kadınların kendisini genç hissetmesine yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra tavşan kız, hemşire ya da hizmetçi kostümü gibi hikaye yaratılmasına elverişli kostümlerde yoğun ilgi görmektedir.

 Deri detaylar

            Fantazi iç giyim denince akla deri gelmektedir. Deri detaylar fantazi iç giyim alanının her ürününde kullanılabilmektedir. Kişinin çok daha çekici görünmesine yardımcı olan deri detaylar birçok fantazi ürününde yer almaktadır. Deri fantazi iç giyim ürünleri arasında en popüler olan modeller deri jartiyerler ve fantazi giyim mayolardır. Tasarımın tamamında deri kullanılması çok daha başarılı etkiler alınmasını sağlayacaktır. Deri detaylar g-string ya da sütyen gibi iç giyim ürünlerinde de kullanılmaktadır. En çok satan fantazi iç giyim ürünleri içerisinde deri barındıran özel tasarım ürünler olmaktadır.

Transparan ve dantelli fantazi iç giyim ürünleri

            Deri detaylı fantazi iç giyim ürünleri sonrasında en ilgi çekici olan parçalar transparan ya da dantelli fantazi giyim ürünleridir. Bu ürünlerde amaç bazı bölgelerin açık bir şekilde bırakılmasıdır. Dantel detaylı bodyler, sütyen ve külot kısmında transparan detayları yer aldığı jartiyer takımları sıklıkla satın alınmaktadır. Bu tarz fantazi iç giyim ürünlerinin erkek dikkatini çok daha fazla çektiği bilinmektedir. Bu sebeple kadınların çoğu bu modellere yönelim göstermektedir. Büyük beden seçeneklerinin de bulunduğu transparan ürünler fazla kiloları örtmek yerine vücut hatlarını ve kıvrımları ön plana çıkararak kadın vücudunu çok daha hoş ve seksi gösterecektir.

En popüler iç giyim renkleri

            Fantazi iç giyim ürünlerinde model seçimi önemlidir. Fakat model seçimi kadar önemli olan bir diğer detay renk seçimidir. Fantazi iç giyim ürünlerinde belli başlı renkler kullanılmaktadır. Bu renklerin cinselliği tetikleyici etkileri sebebi ile kullanıldıkları bilinmektedir. Bu renklerin başında siyah ve kırmızı gelmektedir. Bu iki renk cinselliğin rengi olarak bilindiğinden birçok fantazi iç giyim ürününde yer almaktadır. Bunun yanı sıra beyaz veya sarı gibi farklı renkler kullanılsa da siyah ve kırmızı kadar talep görmedikleri bilinmektedir. Bu sebeple fantazi iç giyim ürünü alınacağında ilk tercih hep siyah ve kırmızı ürünlerden yana olmaktadır.
Ürününüz Sepete Eklendi
  • Ücretsiz Kargo
  • Gizli Gönderim
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 232 1 000
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 - 2019 Zigzagicgiyim.com
Banka
Sertifika
Hesabım Siparişlerim