Hamile Çorabı

Hamilelik dönemi hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından oldukça hassas bir süreçtir. Bu dönemde bayanlar için kıyafet tercihinde olmazsa olmaz özellik rahatlıktır ve hamile çorabıbunu en üst derecede sağlayan ürünlerden birisidir. Özellikle karın bölgesinde esnek dokusuyla rahat bir kullanım imkânı veren hamile çorapları antialerjik kumaştan üretildikleri için bir taraftannarinleşen annelerin ciltlerinde herhangi bir tahrişe, alerjiye neden olmaz diğer taraftan da bebek için herhangi bir olumsuz etkisi meydana gelmez. Bu yüzden tercihinize sunduğumuz hamile çorapları vücudunuzu sarmakta, kalitesi ve sağlıklı olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Rahat ve Sağlıklı Hamile Çorabı

Hamile çorabı, tamamen hamile bayanlara özel hazırlanmıştır. Diğer çoraplardan tasarım olarak farklıdır. Tercihinize sunduğumuz modellerimiz daha elastik bir kumaştan üretilmişlerdir. Karın bölgesinde ve bacak arası bölümünde diğer çoraplarda olmayan parçalar kullanılır. Karın bölgesi daha genişti ve bu sayede hamilelik sürecinin başından sonuna kadar ürünlerimiz rahatlıkla tercih edilebilir.

Hamilelik döneminde anatomik olarak karnın ön bölümü büyür. Bu yüzden hamile çoraplarının da karın bölgesinde büyüme oldukça esnemesi gerekir. Amaç hem anneye hem de bebeğe rahatsızlık vermemektir. Sitemizde yer alan bütün modeller bu hassasiyetler gözetilerek tasarlanıp üretildikleri için sizlerin ve bebeklerinizin sağlığı için elverişlidirler.

Hamile çorabı alırken en önemli kriterler rahatlığı ve kumaş dokusu olmalıdır. Rahatlığı esnekliğiyle alakalı olup hem karnı rahatsız etmeden esnemesi hem de vücudu sarması gerekir. Kumaş dokusu olarak ise yüzde yüz doğal malzemelerden üretilmesi, anti kanserojen, anti bakteriyel olması gerekir. Sizlere her şeyiyle kusursuz modeller sunuyor, güvenle kullanabileceğiniz ürünlerle buluşturuyoruz.

Hamile Çoraplarının Kombin Seçenekleri

Hamilelik döneminde kıyafet tarzı ve giyim modelleri değişiklik gösterir. Pek çok bayan, hamilelik sürecinde daha rahat ettikleri için elbiseleri ve etekleri tercih ederler. Pantolon, şart gibi ürünler karnın alt bölümünü ve bacaklardan sardıkları için genel olarak rahatsız ederler. Hamile çorabımodelleri etek ve elbiselerle rahatlıkla kullanılabilir. Farklı renkleri ile dilediğinizce kombin yapabilirsiniz. Farklı renkteki kıyafetlerinizle kombinleyerek huzur içinde kullanabilir, tarzınızı ve stilinizi de yansıtabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR