Renk Seçenekleri
Marka
Beden
Fiyat Aralığı

Külot


1
            Fantazi iç giyim normal iç giyimden farklı olarak daha özel ve farklı olan iç giyim ürünlerinden oluşmaktadır. Burada amaç cinsel yaşantının azda olsa hareketlendirilmesidir. Doğru ürünler ile cinsel hayatın renk kazanması ve ilişkinin olumlu anlamda etkilenmesi mümkündür. Cinsel performans ya da istek eksikliği bulunan partnerlerinin yeniden istek kazanması için bir şeyler yapmak isteyen kadınların birçoğu fantazi iç giyim ürünlerine yönelmektedir.

            Fantazi iç giyim denince akla birden fazla özel tasarım ürün gelmektedir. Bu ürünlerin doğru şekilde bir araya getirilmesi kadın vücudunun çok daha seksi ve çekici görünmesini sağlayarak cinsel hayata olumlu anlamda etki edecektir. Bu sebeple ilişkisinde bu tarz problemleri yaşayan kişilerin bu tarz fantazi giyim ürünlerine yönelmeleri tavsiye edilmektedir. Fantazi iç giyim denince akla gelen en önemli ve olmazsa olmaz ürün külot olmaktadır. Külot gündelik hayatta da kullandığımız klasik ürünlerden bir tanesidir. Fakat fantazi iç giyimde kullanılan külotlar çok daha farklı olmaktadır. Kendi içerisinde alanlara ayrılan külotlar partnerin etkilenmesi için doğru kullanıldığında tahmin edildiğinden daha etkili sonuçlar verecektir.

 Tanga seçimde dikkat edilmesi gerekenler

            Tanga en popüler fantazi külot modelidir. Normal külottan farklı olarak arka kısmı yalnızca ipten oluşmaktadır. Bu yönü ile kadın vücudunu oldukça güzel ve dikkat çekici gösteren bu giyim ürünü sıklıkla tercih edilen külot modelleri arasında yer almaktadır. Tanga seçimi sırasında bazı noktalar dikkat edilmesi alınan ürünün etkili olmasına yardımcı olacaktır. Tanga seçiminde kumaş faktörü oldukça önemli olmaktadır. Fantazi giyim amaçlı satılan tangalarda ön kısımda da farklı tasarımlar yapılmaktadır.

            Özellikle dantel detaylarının yoğun olarak yer aldığı bu tangalar günlük kullanım için uygun olmayacaktır. Tangalar yalnızca fantazi giyim amaçlı kullanılmamaktadır. Pantolon veya eteklerde külot izi görünmesini istemeyen kadınlar tarafından da giyilebilmektedir. Bu durumda dantelli modellerin yerine daha pamuklu kumaşların tercih edilmesi gerekecektir. Fantazi amaçlı kullanılacak olan tanga modellerinde ise transparan detaylar vücudu ve kalçaları çok daha hoş göstereceğinden bu tarz modellerin satın alınması daha doğru olacaktır.

 G-string nedir?

            G- string tanga benzeri bir külot modelidir. G- stringin tangadan farklı olmasının sebebi tamamen ipten oluşmasıdır. Yalnızca ön kısmı kumaştandır. Geri kalan tüm kısımlar ince şeritli iplerden oluşmaktadır. Bu modelde fantazi iç giyim için vazgeçilmezlerdendir. Jartiyer ve gecelik takımlarında da yer alan bu külot modeli diğer külotlardan çok daha seksi ve çekici görünülmesine yardımcı olacaktır.

 G-string seçimi

            G- string seçimi de tanga seçimi gibi özenle yapılmalıdır. Eğer bir jartiyer ya da gecelik ile birlikte giyilecek ise aynı renkte olmalarına özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra ön kısmı dantelden oluşan g-string modelleri çok daha çekici bir görünüm oluşturarak cinsel hayata renk katacaktır. Bu sebeple doğru modelin tercih edilmesi gerekmektedir. G- string seçiminde kırmızı ve siyah gibi renkler kişinin daha hoş ve seksi görünmesini sağladığından yoğun talep görmektedir. Bu renkte külotlar aynı renkte fantazi gecelikler ile kombin yapıldığında ortaya doğru bir fantazi giyim görünümü çıkacaktır.

 En çok tercih edilen fantazi külot modelleri

            Fantazi giyim ürünlerinin en önemlilerinden olan külotlar herkesin zevklerine uygun olması amacı ile birçok farklı modelde ve renkte üretilmektedir. Fakat bazı modeller çok daha yoğun talep görmektedir. Bu külot modellerinin başında kırmızı gibi daha seksi göründüğü düşünülen renklerde olan tangalar ve g- string modelleri gelmektedir. Genellikle dantel detayları olan bu külotlar fantazi giyim denince akla gelen ilk külot modellerinden olmaktadır. Bunun yanı sıra fırfırlı ve ön kısmında da açıklıkların bulunduğu fantazi külotlarda yoğun talep görmektedir.
Ürününüz Sepete Eklendi
  • Ücretsiz Kargo
  • Gizli Gönderim
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 232 1 000
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 - 2019 Zigzagicgiyim.com
Banka
Sertifika
Hesabım Siparişlerim