Renk Seçenekleri
Marka
Beden
Fiyat Aralığı

Sabahlık


1
          Tarzına her daim özen gösteren kadınlar için birbirinden farklı renk ve kumaş ile hazırlanan sabahlık modelleri gecelik kombinasyonunun vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Fantazi giyim gibi kadınsılığı ortaya çıkaran sabahlık modelleri de her kadının tarzına hitap edecek farklılıkta tasarlanıyor. Sokaktaki şıklığını evde de devam ettirmekten hoşlanan kadınlar için sabahlık önemini her daim korur. Tak bir sabahlık ile değişik renk ve desenlerdeki gecelikler kombinlenebilir. Sabahın ilk ışıkları yansıdığında mutfağa gidip kahvaltı yaparken veya evde tembellik yapmak istenildiğinde geceliğin üzerine rahatça kullanılabilir.

 Dantel Detaylı Modeller

            Kullanım açısından oldukça pratik olan sabahlık çeşitleri danteller ile de detaylandırılıyor. Bunun yanı sıra saten ya da ipeksi kumaş da tercih edilebilen sabahlıklar fantazi giyim kategorisinde yerini alır. Özellikle kollarında tercih edilen dantel detaylı sabahlık modellerinin belinde kuşak da bulunuyor. Böylece tercihe göre kuşak yardımı ile sabahlığın önü kapatılabilir. Siyah ve beyaz ana renklerin dışında renkli sabahlık çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Evli olan ya da evli olmasa da evlilik hazırlığında olan tüm kadınların gardırobunda mutlaka olması gereken fantazi giyim grubu parçalarından biri olan sabahlıklar evli olmayıp da kendine her zaman özel olduğunu hatırlatan kadınların da vazgeçemedikleri ürünler arasındadır. Gecelikler ile kullanılabilecek olan sabahlıklar fantazi iç giyim ürünlerinin üzerine de kullanılabilir. Böylece sadece sabahlık ile çekicilik ortaya çıkarılmış olur.

            Sırt kısmında detaylar bulunan modeller oldukça dikkat çekiyorken aynı zamanda kısa modeller oldukça davetkar duruyor. Özellikle uzun geceliklerin üzerinde oldukça şık duran sabahlıklarda da uzun modeller kullanılmalıdır. İpeksi dokuya sahip olan sabahlık modelleri kadınların zarafetini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra sportif bir görüntü kazanmak isteyen kadınlar için de çeşitli alternatifler sunuluyor.

 Farklı Deneyimlere Açık Olanlar İçin

            Cinsel ilişkiler sadece özel hayatı değil sosyal hayattan iş hayatına kadar her alanı etkiler. Başarılı bir cinsel ilişki de çiftlerin tüm hayatını keyfe dönüştürürken bunu daha eğlenceli hale getirmek isteyenlerin tercihi fantazi iç giyim ürünleridir. Cinsel dürtüleri ortaya çıkaran fantazi iç giyim modelleri arasında vücut çorapları, cinsel hazzı arttıran kostümler, bacakları saran jartiyerler, özel bölgeleri açıkta bırakan geceliklere kadar onlarca çeşit bulunuyor. Tüm bu çeşitler arasından partnerinizin zevkine göre tercihler yapabilirsiniz. Çünkü fantazi giyim sadece kadınların değil erkeklerinde oldukça ilgisini çeken bir giyim grubudur. Çiftlerin cinsel hayatını monotonluktan kurtararak farklı deneyimlere açılan kapıyı aralamak için fantazi bikini çeşitlerinden transparan geceliklere kadar her tür fantazi iç giyim ürününü bulmak mümkündür.

 Her An Özel Hisset

            Deri kumaş ile tasarlanan sütyen ve gecelik modelleri ile kendini özel hissetmek isteyen kadınlar Fantazi setler ile her daim cinsel birlikteliğe hazır olacaktır. Fantazi setler içinde göz bandında kelepçeye kadar pek çok ürüne ulaşmak mümkündür. Fantazi iç giyim ürünleri sadece ince beden kadınlar için üretilmezken büyük beden kadınlar da unutulmamıştır. Göğüs bölgesi açık olan gecelikler ile kadının seksiliği ön plana çıkarılırken transparan özellikte olup da arka bölgesi tamamen ip detaylar ile şekillendirilmiş olan gecelik modelleri ile de seksilik vurgulanıyor.

            Partneri ile keyifli ve unutulmayacak anlar yaşamak isteyenler için fantazi giyim modellerinde ürün yelpazesi oldukça geniş tutulmuştur. Böylece tarzı ve tercihi ne olursa olsun her kadının içinde kendini özel hissedeceği bir ürün bulmasına olanak tanınmıştır. Tüm bu modellerin farklı renk seçenekleri gibi farklı kumaş seçenekleri de bulunuyor. Size kalan stilinize göre bir ürün beğenmek ve cinselliğin tadını çıkarmaktır.
Ürününüz Sepete Eklendi
  • Ücretsiz Kargo
  • Gizli Gönderim
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 232 1 000
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 - 2019 Zigzagicgiyim.com
Banka
Sertifika
Hesabım Siparişlerim