Renk Seçenekleri
Marka
Beden
Fiyat Aralığı

Büstiyer


1
              Fantazi giyim eskiden pek önem verilmeyen, kadınlar tarafında ciddiye alınmayan bir giyim türüdür. Genellikle bu giyim ürünleri alınırken utanılırdır. Gidip mağazadan ürünü beğenip incelemek insanlara pek uymayan bir şeydir. Hala bile günümüzde bundan çekinen insan sayısı çoktur. Bu nedenle gelişen teknoloji ile fantazi giyim internete taşındı. Zigzagicgiyim.com’da bu işin öncülerindendir. Yıllardır internetten fantazi giyim satışı yaparak insanların mağazaya gitme sorununu ortadan kaldırmıştır.

            Her gün giyilen iç giyimlerden farklı olan fantazi giyim modelleri değişik tasarımları ile dikkat çekmektir. Her geçen gün gelişen bu giyim tarzında iddialı modeller de vardır. Cinsel yaşamın daha kaliteli geçmesi için kullanılan bu giyim tarzı, erkekleri mutlu etmenin en etkili yollarından biridir. Kadınlar kadar erkekler de kadınların fantazi giyim tarzına önem vermektedir. Çünkü aynı yatağı ve aynı cinsel zevki paylaşacak olan erkekler, bu konuda kendilerini söz sahibi hissederler. Cinsel yaşamı hareketlendirmek ve renk katmak için en etkili yol kıyafetten geçmektedir. Özellikle gençler tarafından kullanımı yaygınlaşan fantazi iç giyim modelleri, olgun bayanlarında tercihleri arasında daima vardır. Bu giyim tarzında model sınırlaması asla yoktur. Aklınıza gelebilen veya gelemeyen birçok tarzda ürünler Zigzagicgiyim.com internet sitesinde mevcuttur. Sadece giyim konusunda değil, cinsel yaşam içinde kullanılan fantezi aksesuarlarında satışı yapılmaktadır.

 FANTEZİ GİYİM NEDEN ÖNEMLİDİR?

            Çiftler arasındaki cinsel yaşamın güzel geçmesinin anahtarı fantazi iç giyim sayesinde olmaktadır. Cinsel yaşam kalitesi belirleyen tek unsur bu olmasa da en çok etkileyenin bu olduğu hem erkek hem de kadınlar tarafından bilinmektedir. Cinsel birliktelik öncesinde, çiftleri cinsel hayata ve cinsel birleşmeye hazırlayan ve cinsel yaşamdan daha çok zevk alınmasını sağlayan unsur fantazi iç giyim kıyafetleridir. Birçok fantazi giyim çeşitler vardır. Fantazi gecelik, fantazi sütyen, vücut çorabı, tanga, fantazi alt üst takım, büstiyer, jartiyer bu çeşitlerden bazılarıdır.

 BÜSTİYER NEDİR?

            Fantazi iç giyim denilince akla gelen ilk kıyafetlerden biri de büstiyerdir. Bu kıyafet özellikle erkekleri cinsel yaşamda en büyük haz seviyesine ulaştıran bir iç giyimdir. Son yıllarda özellikle bu giyim tarzında üretimler arttığı için model ve renk çeşitliliği çoktur. Daha kadınsı ve daha ince görünmeyi sağlayan büstiyer, iç çamaşır olarak kullanılmanın dışında günlük giyimde bile bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

            Büstiyer giymek için düzgün bir fiziğe sahip olunması gerektiği söylense de Zigzagicgiyim bu tabuyu yıkarak her bedene göre büstiyer modelleri satışı yapmaktadır. Kilo ve bedenin cinsel yaşamı engelleyemeyeceği ve kilolu bayanlarında cinsel yaşamdan zevk almaya hakkı olduğu düşüncesiyle, satışını yaptığı her üründe mutlaka büyük bedene de yer vermiştir. Çok değişik büstiyer modelleri ile de bu tarzı seven kişilere uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır.

 BÜSTİYER ALIRKEN NELERE DİKAKT EDİLMELİDİR?

            Fantezi iç giyim alırken öncelikle kişinin kendi bedeni ile barışık olması, kendi bedenini tanıyarak ona göre bir iç giyim alması önemlidir. Zigzagicgiyim.com internet sitesinde fantezi iç giyimde her modelin her bedeni vardır. Verilen beden tablosu ile de kendinize en uygun kıyafetleri seçmenize yardımcı olmaktadır. Bu nedenle büstiyer alırken ilk dikkat edilecek nokta bedeninin uygun seçilmesidir. Vücudu daha dik ve daha sıkı göstermesi için göğüsten başlayarak bel kıvrımına kadar uzanan bustiyer modelleri, daha fit görüntü için biraz dardır. Büstiyer seçerken hayal gücünüzü kullanmalısınız. Hem kendinizi hem partnerinizi mutlu etmek için nasıl model ve ne renk alacağınıza karar vermelisiniz. Fantezi iç giyimde sadece kırmızı veya siyah alınacak diye bir kural yoktur. Değişik birçok rengi bulunan büstiyerden kendinize en çok yakışan renk seçilmelidir. Zigzagicgiyim sitesinde kendinize uygun olabilecek birçok model vardır.
Ürününüz Sepete Eklendi
  • Ücretsiz Kargo
  • Gizli Gönderim
  • Aynı Gün Kargo
  • Müşteri Hizmetleri : 0 (312) 232 1 000
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2015 - 2019 Zigzagicgiyim.com
Banka
Sertifika
Hesabım Siparişlerim